27 maja 2024

Ocenzurowane.pl

Wiadomości bez cenzury

Znane mendy przeprowadziły symulację kolejnej “pandemii”

Loading

Fundacja Billa i Melindy Gates, Johns Hopkins University i WHO zasymulowały co tylko kolejną “plandemię”

Pod linkiem: https://www.centerforhealthsecurity.org/our-work/exercises/2022-catastrophic-contagion/ można przeczytać:

«Centrum Bezpieczeństwa Zdrowotnego Johnsa Hopkinsa, we współpracy z WHO oraz Fundacją Billa i Melindy Gatesów, przeprowadziło 23 października 2022 roku Catastrophic Contagion, ćwiczenie symulacyjne z zakresu pandemii podczas dorocznego spotkania Grand Challenges w Brukseli, w Belgii.

Nadzwyczajna grupa uczestników składała się z 10 obecnych i byłych ministrów zdrowia oraz wyższych urzędników zdrowia publicznego z Senegalu, Rwandy, Nigerii, Angoli, Liberii, Singapuru, Indii, Niemiec, a także Billa Gatesa, współprzewodniczącego Fundacji Billa i Melindy Gatesów.

Ćwiczenie symulowało serię spotkań rady doradczej WHO ds. zdrowia w sytuacjach kryzysowych, poświęconych fikcyjnej pandemii, rozgrywającej się w niedalekiej przyszłości. Uczestnicy zastanawiali się, jak zareagować na epidemię zlokalizowaną w jednej części świata, która następnie szybko się rozprzestrzeniła, stając się pandemią o wyższym wskaźniku śmiertelności niż COVID-19 i w nieproporcjonalnym stopniu dotykającą dzieci i młodzież.

Uczestnicy zostali postawieni przed wyzwaniem podjęcia pilnych decyzji politycznych przy ograniczonej ilości informacji w obliczu niepewności. Każdy problem i wybór miał poważne konsekwencje zdrowotne, ekonomiczne i społeczne.»

Jak w przypadku każdego “wybitnego” «movie»trailer do «SEERS 2025» (Severe Epidemic Enterovirus Respiratory Syndrome) jest już gotowy:

Oczywiście, podobnie jak w przypadku Covida, będzie to ogromne oszustwo. Tym razem jednak tajemniczego wirusa uczynili bardziej śmiertelnym i w przeciwieństwie do Covida, który dotykał głównie dorosłych i osoby starsze, tym razem ma uderzyć w dzieci.

Już w roku 2017 Johns Hopkins Center for Health Security opublikował dokument zatytułowany “The Spars Pandemic”, który przedstawia scenariusz pandemii spowodowanej nowym koronawirusem SPARS, umieszczając go w ramach czasowych pomiędzy 2025 a 2028 rokiem. https://www.centerforhealthsecurity.org/our-work/Center-projects/completed-projects/spars-pandemic-scenario.html

Przypomnijmy, że 18 października 2019 roku, ponownie Johns Hopkins Center for Health Security, we współpracy ze Światowym Forum Ekonomicznym oraz Fundacją Billa i Melindy Gatesów, gościł w Nowym Jorku «Event 201» «proroczo» zapowiadający «pandemię» Covida.https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/)

Zaś w październiku 2022, czyli po upływie 3 lat od «Event 201»Johns Hopkins ponownie zorganizował nową symulację, nazwaną tym razem “Katastrofalną Infekcją».

Kto finansuje Johns Hopkins for Health Security?

W sierpniu tego rokuJohns Hopkins otrzymał od Pentagonu kontrakt o wartości miliarda dolarów “na badania, rozwój, testowanie i ocenę technologii wojskowych” https://www.fedscoop.com/johns-hopkins-applied-physics-lab-lands-pentagon-rdte-contract-worth-up-to-10-6-billion/, alaboratorium Johns Hopkins’a, które otrzymało tenże kontrakt, znajduje się w Maryland, “o rzut kamieniem” od Instytutu Badań Medycznych Chorób Zakaźnych Armii USA. https://mrdc.health.mil/. Czy to wszystko, to wyłącznie zbiegi okoliczności?

Źródło

image_pdfGeneruj PDFimage_printDrukuj