5 marca 2024

Ocenzurowane.pl

Wiadomości bez cenzury

Zestawy testowe Covid-19 zostały rozprowadzone wiele lat przed ogłoszeniem pandemii

Co zmotywowało Światową Organizację Zdrowia (WHO) do ogłoszenia pandemii w tym konkretnym czasie? Ile z pandemonium, blokad wprowadzonych przez rządy i kontroli wprowadzonej przez korporacjie to przesadna reakcja? Ile z tego było zaplanowane? Komu ostatecznie służą te blokady i kontrole ekonomiczne? Czy wiesz, że zestawy testowe COVID-19 zostały rozprowadzone przed ogłoszeniem pandemii?

Grupa 600 lekarzy zebrała się w Hiszpanii i nazwała wybuch COVID-19 „fałszywą pandemią” stworzoną do celów politycznych. Zamykanie ludzi i przekonywanie ich, że mogą rozprzestrzeniać infekcje, których nie mają, jest tyrańską klątwą ucisku. Lekarze ci wzywają innych pracowników służby zdrowia, „media i władze polityczne do zaprzestania tej przestępczej operacji poprzez szerzenie prawdy”.

Dlaczego prawa człowieka są kwestionowane w czasach ludzkich potrzeb?

We wrześniu 2019 r. Global Preparedness Monitoring Board opublikowała raport zatytułowany „A World at Risk”, w którym szczegółowo opisano, w jaki sposób ONZ i WHO prowadzą ogólnosystemowe szkolenia i ćwiczenia symulacyjne, w tym jeden dotyczący celowego uwolnienia „śmiertelnego patogenu układu oddechowego”. ”Dlaczego dr Anthony Fauci i Bill Gates odnotowali zbliżającą się pandemię na długo przed jej ogłoszeniem? Dlaczego obaj ci mężczyźni są tak nieugięci wobec szczepienia światowej populacji?

Dlaczego edykty medyczne są uchwalane z karygodną siłą i dlaczego reakcja zdrowia publicznego jest tak skupiona na ograniczaniu wolności osobistej i kontrolowaniu działalności gospodarczej, jedynie w oczekiwaniu na chorobę zakaźną? Dlaczego państwo odbiera prawa osobiste, prywatność medyczną i narzuca ludności środki ochrony indywidualnej poprzez strach i przymus? W październiku 2019 Bill Gates zorganizował ćwiczenie pandemiczne koronawirusa w Nowym Jorku o nazwie Event201. Wydarzenie skupiało się na tym, jak należy szczepić wszystkich ludzi na naszej planecie. Aby osiągnąć ten cel, ludność musiałaby zostać uwarunkowana do zrzeczenia się swoich praw dla „dobra wszystkich”.

Zestawy testowe Covid-19 rozprowadzane w 2017 i 2018 roku

Czy zestawy testowe na COVID-19 są strategicznie zaprojektowane tak, aby dawały fałszywie pozytywne wyniki, aby zawyżać liczbę przypadków, aby uzasadnić interwencję rządu i izolację zdrowych ludzi? CDC posiada nie tylko patent na koronawirusa, ale także patent i wyłączne prawa do metodologii testowania. Dlaczego zestawy testowe COVID-19 dają fałszywie pozytywne wyniki u tych, którzy nie są chorzy, dostarczając fałszywych dowodów w celu wymuszenia kwarantanny na zdrowych ludziach i ogłaszania epidemii, które nawet nie są prawdziwe? Dlaczego oszustwo medyczne może trwać?

Jeśli covid-19 pojawił się w Chinach pod koniec 2019 r., Dlaczego zestawy testowe covid-19 zostały rozprowadzone na całym świecie, dwa lata przed „pandemią”? Baza danych World Integrated Trade Solution ujawnia, że ​​zestawy testowe COVID-19 zostały wysłane do krajów w 2017 i 2018 roku.

Po tym, jak ta informacja handlowa rozprzestrzeniła się, World Integrated Trade Solution próbowało zmienić etykietę „covid-19” na niepozorne „Medical Test Kit”. W świecie handlu ten poziom niejasności jest niedozwolony. Mimo że WITS próbowało zmienić etykietę, nie może zmienić kodu produktu. „Zestawy testów medycznych” mają ten sam kod produktu, HS 300215 i oznaczają „zestawy testów Covid-19”.

Dlaczego tak duży nacisk kładzie się na błędne protokoły wykrywania, podczas gdy skuteczne metody leczenia choroby układu oddechowego wywołanego przez COVID-19 są tłumione? Dlaczego systemy szpitalne są tak źle wyposażone, aby wspomagać układ odpornościowy pacjentów? Dlaczego te pytania nie są nawet dozwolone w mediach społecznościowych, skoro Facebook jednoczy się z dyktaturą naukową znaną jako WHO i CDC, aby kontrolować informacje?

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Zatrzymaj kontrolę świata. Organizacja ta została stworzona, aby zrzeszać głosy sprzeciwu, którym zależy na wolności osobistej, którym zależy na powstrzymaniu powstania faszystowskiego i totalitarnego państwa medycznej policji, które ogarnęło świat w 2020 roku.

Źródła:

Lifesitenews.com

StopWorldControl.com

NaturalNews.com

NaturalNews.com

NaturalNews.com

Loading

image_pdfGeneruj PDFimage_printDrukuj