22 stycznia 2022

Ocenzurowane.pl

Wiadomości bez cenzury

Siepomaga.pl zablokowało wypłatę dla małej Zosi z SMA1

Fundacja siepomaga.pl zablokowała wypłatę 8mln złotych zebranych na leczenie małej Zosi z SMA1 ponieważ nie otrzymali prowizji 6% prawie 500,000 zł, pomimo tego iż anonimowy darczyńca wpłacił brakujące 250,000zł. To jest coś strasznego. Liczy się każda minuta. Prosimy o pomoc oraz o napiętnowanie zachowania siepomaga.pl.

Mimo wszystko nadal można wpłacać pieniądze na pomoc.

Do akcji włączył się Pan Zbigniew Stonoga. Profil akcji na FB.

Rodzice dziewczynki oficjalnie mówią o tym, że zostali wręcz oszukani przez fundację. Czegoś takiego do tej pory jeszcze nie widziałem. Skandal.

Film matki, która mówi o tym jak została oszukana.

Szanowny Panie Zbigniewie,Nie wiem czy mój mail nie utonie w morzu e-maili z prośbami o pomoc, czy to z litaniami pełnymi hejtu w tym dziś trudnym do pojęcia kaczym grodzie, świecie pełnym nienawiści i złamanych serc. I tak dziś moje serce pękło ponownie, długi wahałam się żeby napisać do Pana. Raz już zareagował Pan natychmiast gdy mój uczeń jak się okazało zrobił sobie żart, że pobiła go policja a ja trzęsącymi się rękoma pisałam z prośbą o wsparcie. Dziś zanim ruszę z pomocą wszystko weryfikuję. A co się stało… Rodzice Zosi Paczwa zbierali pieniądze na Siepomaga.pl, fundacja obiecała im (mają potwierdzenia), że jeśli uzbierają 8 milionów 200 tysięcy będą mogli rozpocząć procedurę podania leku a gdy w nocy uzbieraliśmy 8 milionów i anonimowy darczyńca wpłacił 250 tysięcy, fundacja odezwała się, że jeszcze 6 procent dla nich i dopiero wypłaca pieniądze. Rodzice są załamani a dziecko z dnia na dzień zjada SMA1.Ja wiem, że Pan teraz nie jest w najlepszej kondycji i krew zalewa po sytuacji z ojcem zabitego Adasia ale ja już nie mam pomysłu do kogo napisać. Wklejam apel mamy Zosi, mówi o tym jak zostali oszukani przez fundację Siepomaga.pl https://www.facebook.com/groups/519525308709756/permalink/640610596601226/Dużo zdrówka Panie Zbysiu i dziękuję za wszystko.

Posted by Zbigniew Stonoga on Tuesday, October 13, 2020


image_pdfGeneruj PDFimage_printDrukuj