6 grudnia 2023

Ocenzurowane.pl

Wiadomości bez cenzury

Prokuratorzy okręgowi finansowani przez Sorosa wciąż wypuszczają brutalnych terrorystów z powrotem na ulice, pozwalając im dalej terroryzować niewinnych Amerykanów

Loading

Chociaż słyszenie doniesień o aresztowaniu „protestujących” terrorystów krajowych za ich zbrodnie może wydawać się zachęcające, zbyt wielu z nich jest natychmiast ratowanych przez skorumpowanych, wspieranych przez George’a Sorosa prokuratorów okręgowych (DA) – w w niektórych przypadkach wiele razy z rzędu.

Weźmy na przykład 26-letniego Kristophera Michaela Donnelly z Kelso w stanie Waszyngton. Podobno został aresztowany i zwolniony cztery razy w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Możliwą dobrą wiadomością jest to, że jego ostatnie aresztowanie wydaje się eskalować do rzeczywistych zarzutów federalnych.

Jednak poprzednie trzy aresztowania miały ten sam skutek: szybkie zwolnienie za kaucją lub zwolnienie przez hrabstwo. Niezależny dziennikarz Andy Ngô obszernie omówił sagę Donnelly’ego w niedawnym artykule, który napisał dla The Post Millennial , ilustrując korupcję, która istnieje na najwyższych szczeblach rządu, aby trzymać brutalnych terrorystów na ulicach, a nie w więzieniu, do którego należą.

5 sierpnia Donnelly został aresztowany po tym, jak został sfilmowany młotkiem w celu zniszczenia okna we wschodnim posterunku policji w Portland (PPB). Donnelly był również widziany, jak rzucał przedmiotami w policję, odmawiając rozproszenia się na polecenie i blokując ruch.

Po aresztowaniu Donnelly uderzył policjanta w twarz, jednocześnie stawiając opór podczas aresztowania, gdy kilku innych próbowało go ujarzmić. Został aresztowany za zamieszki związane z przestępstwem, krzywdy przestępcze, napaść na funkcjonariusza bezpieczeństwa publicznego, stawianie oporu przy aresztowaniu i wiele innych zarzutów, a następnie zwolniono go za kaucją w wysokości 5000 USD.

Trzy dni później, 8 sierpnia, Donnelly został aresztowany po raz drugi podczas zamieszek przed budynkiem policji Penumbra Kelly. Pomimo kolejnej rundy podobnych zarzutów po drugim aresztowaniu, Donnelly został zwolniony bez kaucji przez sędziego.

Trzecie aresztowanie Donnelly’ego miało miejsce 23 sierpnia i po raz kolejny dotyczyło zarzutów o zbrodnicze zamieszki, stawianie oporu przy aresztowaniu i ingerowanie w oficera pokojowego. Po raz kolejny otrzymał kaucję w wysokości 5000 dolarów, którą szybko wpłacili ci, którzy finansowali te „pokojowe protesty” za kulisami.

Tydzień później, 30 sierpnia, Donnelly został aresztowany po raz czwarty za zakłócanie porządku i wtrącanie się do oficera pokojowego. Tym razem został przekazany władzom federalnym, a ostatnio po raz pierwszy wystąpił w sądzie federalnym.

„Jeśli Donnelly zostanie skazany przez sąd federalny, grozi mu maksymalna kara pięciu lat więzienia federalnego” – wyjaśnia Ngô.

Wielu Amerykanów zaczyna zdawać sobie sprawę, że muszą szybko opanować swoje umiejętności samoobrony, aby powstrzymać terrorystów, takich jak Donnelly, przed skrzywdzeniem ich i ich rodzin.

Systemowa niesprawiedliwość polega na tym, że terroryści tacy jak Donnelly wymagają czterech aresztowań, aby ostatecznie zostać zatrzymani bez kaucji

Można by argumentować, że pierwsze aresztowanie Donnelly’ego i późniejsza sytuacja za kaucją były prostym błędem, zwłaszcza że wielu innych takich jak on jest aresztowanych i grzęźnie w systemie. Ale jedyną wymówką dla aresztowań drugiego, trzeciego i czwartego jest zepsuty system sądownictwa karnego, który obsługuje przestępców.

Ironią Black Lives Matter (BLM) i terrorystów z Antify, takich jak Donnelly, twierdzących, że system jest „niesprawiedliwy”, jest fakt, że jest on w rzeczywistości niesprawiedliwy na ich korzyść , przynajmniej w Portland, gdzie w dzisiejszych czasach żadna zbrodnia nie jest karana.

To, że niebezpieczni przestępcy, tacy jak Donnelly, mogą nadal popełniać te same przestępstwa, za które zostali aresztowani, jest dowodem na to, że system jest w rzeczywistości zepsuty i potrzebuje reformy. Po prostu nie jest to typ reformy, przed którą „protestują” ludzie tacy jak Donnelly.

„Trzeba aresztować sędziów” – napisał w tym celu jeden z użytkowników Twittera. „Jak wyznaczyć kaucję dla kogoś, kto został aresztowany dwa razy w ciągu trzech dni, a co dopiero trzy lub cztery razy w miesiącu?”

Źródła:

Twitter.com

ThePostMillennial.com

NaturalNews.com

image_pdfGeneruj PDFimage_printDrukuj