21 września 2021

Ocenzurowane.pl

Wiadomości bez cenzury

Powiedz „Przepraszam Czarną Królową!” Grupa Black Panther sfilmowała terroryzowanie małych firm w Wirginii

Grupa czarnych nacjonalistów sfilmowała, jak terroryzuje małe firmy w Portsmouth w Wirginii w ciągu ostatnich kilku tygodni – pozornie bez żadnych konsekwencji.

„The Original Black Panthers Of VA” niedawno sfilmowali, jak terroryzują Church Food Mart w Portsmouth i domagają się od pracownika imigranta „przeprosin” „Czarnej królowej” za rzekome wycelowanie w nią broni.

Wideo z incydentu zostało dumnie udostępnione 5 września przez lidera Black Panthers „Mike’a Paina” na Facebooku i zebrało prawie 300 000 wyświetleń.

Opis filmu brzmi:

Generał Mike Pain i The Original Black Panthers Of VA otrzymali telefon, że były pracownik Church Food Mart w Portsmouth wyciągnął broń na królową z naszej społeczności i nazwał ją “Monkey Bitch”! Zobacz, co się dzieje, NIE DAJEMY POGRYWAĆ NASZYMI LUDŹMI!

#weshutshitdown
Darryl King Rick Farmer II
Dr-Malik Zulu Shabazz

Wideo zostało wyróżnione we wtorek rano na Twitterze przez popularną użytkowniczkę Kitty Shackleford, która zauważyła, że ​​pracownik sklepu „będąc na muszce (poza ekranem) otrzymał polecenie pozostania na miejscu” i „w odpowiedzi” podniósł ręce.

Pracownik protestuje przeciwko oskarżeniom, ale wyraźnie boi się przeciwstawić zastraszającemu tłumowi.

The Original Black Panthers Of VA wykonali podobny wyczyn w Paradise Pizzas w Portsmouth w innym filmie opublikowanym 1 sierpnia:

The Original Black Panthers Of VA will not stand for community stores disrespecting our people. Paradise Pizzas in 5 points had a employee spit at and attack a Black customer for asking for a refund.#WeShutShitDown

Posted by Mike Pain on Saturday, August 1, 2020

„Więcej, to konto zawiera *godziny* filmów z tej grupy… nękających i zastraszających lokalne firmy i mieszkańców za „brak szacunku dla czarnej społeczności”- ten jest z pizzerii. Śpiewy „no justice no peace (bez sprawiedliwości, nie ma pokoju) i obietnicą powrotu” – zauważa Shackleford, która znalazł nagranie.

Shackleford udostępniła kolejny film „Mike’a Paina”, w którym zastraszał miejscowego właściciela za brak szacunku dla „Królowej”, nie pozwalając jej postawić ogrodzenia.

While on patrol The Original Black Panthers Of VA had to mediate a situation between a Queen and her Nasty landlord, then had to Protect a Queen who was being followed by the Police and profiled.

Posted by Mike Pain on Sunday, September 13, 2020

O tym właśnie mówią Black Lives Matter, kiedy mówią, że chcą „policji społecznej”.

Przypominamy, że Facebook w zeszłym roku ogłosił, że zakazuje wszystkich białych grup nacjonalistycznych, a także wszelkich „pochwał, poparcia i reprezentowania białego nacjonalizmu i separatyzmu”, ale powiedział, że czarne grupy nacjonalistyczne są w porządku.

Tysiące popularnych konserwatystów, od Alexa Jonesa po Paula Josepha Watsona i Gavina McInnesa, zostało wyrzuconych z Facebooka ze względu na ich poglądy polityczne, ale grupy Czarnych Panter mogą szerzyć propagandę Czarnej Siły i terroryzować małe firmy bez żadnych konsekwencji!

Więcej na: InformationLiberation.com

image_pdfGeneruj PDFimage_printDrukuj