24 września 2023

Ocenzurowane.pl

Wiadomości bez cenzury

Każdy zaszczepiony na covid umrze, ostrzega francuski wirusolog

Loading

Według wiodącego francuskiego wirusologa Luca Montagniera, nie ma szans na długoterminowe przeżycie dla każdego, kto otrzymał zastrzyk na COVID-19 zwany szczepinką.

Każdy, kto zostanie dźgnięty z powodu chińskiego wirusa, umrze, powiedział podobno podczas niedawnego wywiadu, który możesz obejrzeć na Brighteon.com.

„Nie ma nadziei ani możliwości leczenia dla tych, którzy już zostali zaszczepieni” – stwierdził Montagnier. „Musimy być przygotowani na kremację ciał”.

Po dogłębnym przestudiowaniu składników zawartych w zastrzykach i tym, co robią, Montagnier doszedł do wniosku, że każda osoba, która dostanie zastrzyk, w końcu umrze z powodu wzmocnienia zależnego od przeciwciał lub ADE.

„To wszystko, co można powiedzieć” – dodał.

Nawiasem mówiąc, Montagnier jest pierwszym, który odkrył wirusa HIV, ostrzegając wiosną ubiegłego roku, że grypa z Wuhan zawiera sztucznie splatane DNA wirusa wywołującego autoimmunologię. Obecnie wydaje się, że te same zmiany można znaleźć w „szczepionkach” na COVID-19, które przygotowują ludzkie ciała do ewentualnej nagłej śmierci.

Montagnier stwierdził również w zeszłym roku, że „obecność elementów wirusa HIV i zarazków malarii w genomie koronawirusa jest wysoce podejrzana, a cechy wirusa nie mogły powstać naturalnie”. Okazuje się, że miał rację.

Zastrzyki przeciw “grypie z Wuhan” zostały zaprojektowane do „powolnego zabijania” mas poprzez śmierć opóźnioną w czasie

Celowe uwolnienie genetycznie zmodyfikowanego wirusa (GMO) to jedno, ale zupełnie inną rzeczą jest wprowadzenie przez placówkę medyczną zastrzyku w samym środku rzekomej „pandemii”.

Zdaniem Montagniera takie podejście jest w najlepszym razie „niedopuszczalnym błędem”, ponieważ wszystko, co zrobi, to rozprzestrzenianie jeszcze większej liczby „wariantów” wirusa i zabijanie większej liczby ludzi – co wydaje się być planem od samego początku.

Nawiasem mówiąc, mamy Donalda Trumpa i jego „Operation Warp Speed”. Podczas gdy niektórzy z jego zagorzałych zwolenników nadal twierdzą, że nie należy obwiniać Trumpa, ponieważ jego gabinet po prostu „wprowadził go w błąd” co do natury zastrzyków, sam Trump agresywnie naciska na nie nawet do dziś, pomimo dziesiątek tysięcy znanych przypadków obrażeń i śmierci.

Wciąż rośnie liczba dowodów na to, że “szczepionki” miały na celu „powolne” zabijanie wielu osób, co oznacza, że ​​ujawnienie się ich szkodliwego wpływu zajmie trochę czasu. Jednak dla niektórych obrażenia i śmierć nadejdą natychmiast, jak widzieliśmy ostatnio w nagłówkach gazet.

Wszystko to wyjaśniałoby szalony pośpiech do szczepienia ludzi z „prędkością nadprzestrzenną” (Warp Speed), przy użyciu dowolnej sztuczki lub taktyki przymusu niezbędnej do osiągnięcia pożądanego celu. Gdy wystarczająca liczba zaszczepionych osób zacznie padać martwa, pozostali niezaszczepieni najprawdopodobniej stawią opór, dlatego reżim Bidena i inne reżimy, także w Polsce, posuwa się szybko, aby ‘wszczepić’ jak najwięcej osób, najlepiej przed 4 lipca.

„Moce, które mają twoje DNA z wymazów, są połączone z bazą danych ze sztuczną inteligencją, która określi najlepszy czas na śmierć, i będzie to spowodowane ‘naturalnymi’ przyczynami, takimi jak udar lub zawał serca” – powiedział jeden z komentatorów na Disclose.tv o osobach, które niekoniecznie są zaszczepione, ale przeszły tzw. „test”.

„Pewna częstotliwość będzie rezonować z celem tylko przez wieżę nadawcze najbliżej twojego domu. Skynet nie wysyła droidów, ale częstotliwości”.

Źródła tego artykułu obejmują:

coe-llc.com

Disclose.tv

Brighteon.com

NaturalNews.com

NaturalNews.com

NaturalNews.com

image_pdfGeneruj PDFimage_printDrukuj